Home / Educatie / Calendar /

Tehnologii si sisteme de telecomunicatii  |  an 1  -  an 2  -  an 3  -  an 4

Informatica  |  an 1  -  an 2  -  an 3

Comunicare si relatii publice  |  an 1  -  an 2  -  an 3

Tehnologia constructiilor de masini  |  an 1  -  an 2  -  an 3  -  an 4


Algebra Liniara  |  08:00 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 4

Sala A108


Circuite Electrice  |  08:00 - 08 december 2018
Curs CE TST I Gr I

sala A316 


Circuite electronice fundamentale  |  08:00 - 08 december 2018
Curs CEF TST II

sala B1128


Elaborarea de produs PR cu calculatorul  |  08:00 - 08 december 2018
Curs EPPRC

sala A208 cladirea ASPC


Fundamente de Inginerie Mecanica  |  08:00 - 08 december 2018
Curs FIM TST I Gr II

sala A105 


Fundamentele Calculatoarelor  |  08:00 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 3

Sala A315


Geometrie descriptiva si desen tehnic  |  08:00 - 08 december 2018
Curs Gr1+Gr2

sala 105 SPM 


Inovare si comunicare profesionala  |  08:00 - 08 december 2018
Curs ICP

sala A117 SPM


Introducere in Programarea Calculatoarelor  |  08:00 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 2

Sala B614


Logica si structuri discrete  |  08:00 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 1

Sala B613


Management  |  08:00 - 08 december 2018
II - Info

Sala A106


Management si marketing  |  08:00 - 08 december 2018
Curs MMK TST3

sala A106


Pragmatica  |  08:00 - 08 december 2018
Curs P CRP2

sala C303 Constructii 


Prelucrarea Imaginilor  |  08:00 - 08 december 2018
Curs PI TST4

sala A205


Rezistenta materialelor I  |  08:00 - 08 december 2018
Curs RM1
sala 185 Mecanică 
Sociologia opiniei publice  |  08:00 - 08 december 2018
Curs SOP CRP1

sala CA3 (Constructii, et3) 


Tehnologii de deformare plastica  |  08:00 - 08 december 2018
Curs TDP

sala 117 SPM 


Campanii de RP  |  10:00 - 08 december 2018
Curs CRP

sala C304 


Comunicare in contexte sociale  |  10:00 - 08 december 2018
Curs CCS CRP2

sala A208 Cladirea ASPC


Comunicare orală în contexte profesionale E  |  10:00 - 08 december 2018
Curs COCPE CRP1

sala CA3 


Actionari si comenzi pneumatice si hidraulice (B)  |  10:30 - 08 december 2018
Curs ACPH-B

lab.Masini Hidraulice 


Algebra Liniara  |  10:30 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 3

Sala A117


Circuite Electrice  |  10:30 - 08 december 2018
Curs CE TST I Gr II

sala A316 


Circuite integrate digitale  |  10:30 - 08 december 2018
Curs CID TST II

sala B128


Elemente de automatica  |  10:30 - 08 december 2018
II - Info - Grupa 1

Sala A108


Fundamente de Inginerie Mecanica  |  10:30 - 08 december 2018
Curs FIM TST I Gr I

sala A105 


Fundamentele Calculatoarelor  |  10:30 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 4

Sala A315


Introducere in Programarea Calculatoarelor  |  10:30 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 1

Sala B614


Logica si structuri discrete  |  10:30 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 2

Sala Sala B613


Notiuni generale de sociologie si opinie publica - RESTANTA  |  10:30 - 08 december 2018
Curs NGSOP

sala A303 ASPC


Sisteme de Operare  |  10:30 - 08 december 2018
II - Info - Grupa 2

Sala B624


Tehnologia Fabricarii Produselor  |  10:30 - 08 december 2018
Curs TFP

sala Scule Aschietoare



Teoria informatiei si a codarii  |  10:30 - 08 december 2018
Curs TIC TST3

sala A301 


Utilizarea si programarea calculatoarelor I  |  10:30 - 08 december 2018
Curs Gr1+Gr2

sala 106 SPM 


Echipamente Electronice de Interfatare  |  11:30 - 08 december 2018
Curs EEI TST4

sala Electronică, corp A, ET2 .


Gramatică comunicativă  |  13:00 - 08 december 2018
Curs GC CRP1

sala CA3, (Constructii,et3)


Imaginea organizatiilor  |  13:00 - 08 december 2018
Curs IO CRP3

sala C304 Constructii 


Limba straina I - Engleza  |  13:00 - 08 december 2018
Gramatica Engleza

sala CA3 Constructii


Limba straina I - Franceza  |  13:00 - 08 december 2018
Curs Franceza

sala CA3 Constructii


Limba straina II - Franceză (semestrul I)  |  13:00 - 08 december 2018
Curs LS2 CRP2
sala C303 
Algebra Liniara  |  14:00 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 2

Sala A105


Algebra si Geometrie  |  14:00 - 08 december 2018
Curs AG TST I Gr I

sala A117


Bazele Proceselor de fabricatie  |  14:00 - 08 december 2018
Curs BPF

sala Scule Aschietoare TCM 


Campuri si Unde Electromagnetice  |  14:00 - 08 december 2018
Curs CUEM TST II

sala A316 


Elemente de automatica  |  14:00 - 08 december 2018
II - Info - Grupa 2

Sala A108


Fundamentele Calculatoarelor  |  14:00 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 1

Sala A315


Introducere în teoriile comunicării - RESTANTA  |  14:00 - 08 december 2018
Curs ITC

sala C303 Constructii


Limba Engleza  |  14:00 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 4

Sala A106


Limba Engleza  |  14:00 - 08 december 2018
Curs ENG TST I Gr II

sala A106 


Limbi de circulatie internationala  |  14:00 - 08 december 2018
Curs Gr1 +Gr2

sala A106, cladirea Electro 


Logica si structuri discrete  |  14:00 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 3

Sala B613


Matematici asistate de calculator  |  14:00 - 08 december 2018
Curs MAC
sala MAT RECTORAT 
Servomecanisme, traductori si senzori  |  14:00 - 08 december 2018
Curs STS

sala 106 SPM 


Sisteme de achizitii de date  |  14:00 - 08 december 2018
Curs SAD TST3

sala B321 


Sisteme de Operare  |  14:00 - 08 december 2018
II - Info - Grupa 1

Sala B624


Software pentru electronica si telecomunicatii  |  14:00 - 08 december 2018
Curs SETC TST4

sala B128 


Programare Web  |  14:38 - 08 december 2018
III - Info - Grupa 1 + Grupa II

Sala B027


Comunicare in limbaje specializate  |  15:00 - 08 december 2018
Curs CLS CRP2

sala C303 


Tehnici de comunicare in limbi straine  |  15:00 - 08 december 2018
Curs TCLS

sala C304 


Algebra Liniara  |  16:30 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 1

Sala A117


Algebra si Geometrie  |  16:30 - 08 december 2018
Curs AG TST I Gr II

sala A105 


Comunicare  |  16:30 - 08 december 2018
III - Info - Grupa 1+2

Sala A108


Comunicare  |  16:30 - 08 december 2018
Curs COM TST4

sala A108


Electronica de putere - ID  |  16:30 - 08 december 2018
Curs EP TST3

sala B128 


Fundamentele Calculatoarelor  |  16:30 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 2

Sala A315


Limba Engleza  |  16:30 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 3

Sala A106


Limba Engleza  |  16:30 - 08 december 2018
Curs ENG TST I Gr I
sala A106 
Limba străină II - F  |  16:30 - 08 december 2018
Curs LS2F CRP1

sala CA3 (Constructii, et3) 


Logica si structuri discrete  |  16:30 - 08 december 2018
I - Info - Grupa 4

Sala B613


Proiectare Asistata de Calculator  |  16:30 - 08 december 2018
Curs PAC TST II
sala B226 
Dreptul comunicarii  |  17:00 - 08 december 2018
Curs DC

sala C303 Constructii